Met nog 5 weken te gaan even een update over het Kiteboardopen. Met daarin, accomodatie, hyves, wedstrijden, riders, testifal en alternatief programma.
Zoals gezegd slechts 5 weken voordat het Kiteboardopen weer los gaat! Omdat het Kiteboardopen met zijn beachparty een event is waar het heerlijk meerdere dagen vertoeven is willen we nog even de mogelijkheden tot accomodatie onder de aandacht brengen. Naast de talrijke kamerverhuurders en pensionetjes hebben we natuurlijk ook nog de Camping en Beachhostel The Flying Pig. Meer hierover vind je hier
Uit jullie feedback bleek dat het handig is als er een mogelijkheid zo zijn met elkaar af te spreken, mee te rijden etc. Dat kan natuurlijk gewoon hier op het forum maar om jullie nog makkelijker vindbaar te maken is er op Hyves een Kiteboardopen hyves aangemaakt! Meld je aan en mis niks.
De wedstrijden, of beter gezegd de "expression sessions" blijven het zelfde KBO karakter houden wel beulen maar lol staat voorop. Dit jaar ook extra aandacht voor de meiden omdat het overduidelijk is dat er behoefte bestaat aan wedstrijden voor de girls! Inschrijven voor de wedstrijden is nu online mogelijk onder de Xpression session vind je meer.
Ook met de riders zit het snor, ondanks de ongunstige planning van de PKRA italie zullen diverse internationale riders plannen maken om via het KBO naar italie af te reizen, riders die al bevestigd hebben zijn Ruben lenten, Kevin & Jalou, Sander Lenten, Mario Rodwald maar deze lijst wordt snel groter.
Behalve riders zal flysurfer zijn kitedesigner meebrengen en kun je dus alles te weten komen over het ontwerpen van kites.
Het testifal wordt top als vanouds, hou er wel rekening mee dat er importeurs zijn die mogen vragen om een id of andere vorm van legitimatie, helaas blijkt dit nodig te zijn. Naast de bekende merken ook ruimte voor de wat onbekendere zoals bijvoorbeeld Starkites, het huismerk van de IKO.
Wind of geen wind de Kiteboardopen zorgt dat je je geen minuut verveeld er is naast een spectaculair kite event ruimschoots aandacht besteed aan alternatieven voor als het even niet zou waaien. Zo zijn er gratis surfclinics, bananenboot varen, gamecorners, reisstands, diverse demo's en kan er natuurlijk volop deelgenomen worden aan het Golfdisc'en. Samen met onze Partner Lipton ICE-tea zal er een heuse golfdisc range vorm worden gegeven. Onze partner Protest Boardwear zal het kiteboardopen voorzien van een unieke Beach Life Style vormgeving. Ook aan de kleintjes is gedacht, natuurlijk is er weer het springkussen zodat terwijl de ouders genieten van een heerlijk drankje en het event de kinderen zich lekker kunnen uitleven.
Kortom kiteboardopen 2007 27 & 28 mei (pinksterweekend) in Noordwijk.
We houden jullie de komende weken op de hoogte en hopen jullie allen te zien!




