Verschrikkelijk nieuws voor Eurofun Center, de surfschool, duikcenter en het restaurant aan het Oostvoornse Meer en iedereen die daar graag langs ging. Er is niets meer van over. Of er iets moois voor terug mag/kan komen is nog maar de vraag.
Oostvoorne - In een duik en surfschool en restaurant De Vuurtoren aan het Oostvoornse Meer in Oostvoorne is in de nacht van vrijdag op zaterdag brand ontstaan. De brand was uitslaand en greep razend snel om zich heen. De brand ging gepaard met veel rookontwikkeling. De brandweer schaalde op naar het sein “Zeer Grote Brand” maar kon niet voorkomen dat het pand volledig uitbrandde.
Dicht bij het brandadres staat een strandpaviljoen. De brandweer wist te voorkomen dat het vuur zou overslaan. In de buurt van de brand stond ook een tank, vermoedelijk gevuld met gas, de brandweer heeft deze gekoeld. Naast de hevige vlammen en de grote rookontwikkeling kwamen er veel vuurvliegjes vrij. Dit leverde gevaar op voor de duinen. De brandweer heeft continu de duinen gecontroleerd op eventuele brandhaarden. Deze werden niet aangetroffen.
Het pand stortte uiteindelijk in. De brandweer is nog lange tijd bezig met nablussen. Bij de brand raakte niemand gewond. Ook kwamen er geen andere gevaarlijke stoffen vrij dan de gebruikelijk stoffen bij een brand. De politie en team brandonderzoek zullen een onderzoek starten naar de oorzaak van de brand.




