Voor de monomane kiter niet van belang, maar voor al die ouwe windsurfers toch altijd leuk om te lezen:
Windsurfer Dorian van Rijsselberge heeft goud gewonnen bij de olympische zeilregatta om de Prinses Sofia Cup op Mallorca. Het 21-jarige talent van Texel eindigde in de afsluitende medalrace op de derde plaats. Dat was ruim voldoende om zijn koppositie in het klassement te behouden.

ACHTERGROND
magic_ed·12 apr 2009 · 1 min lezenmagic_ed · 12 apr 2009 · 1 min
Sfeerbeeld · PexelsWindsurfengoud voor van Rijsselberge
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
