ACHTERGROND

Zweedse kitebabe in nood!

robbynitroz·12 mei 2009 · 1 min lezen
robbynitroz · 12 mei 2009 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels
Sja...toch allemaal aan de twitter ben ik bang. Een zweedse Kitebabe vraagt op Twitter wie haar wil rondleiden op de Kitespots in Nederland. We zijn nog aan het onderzoeken over welke zweedse kitebabe we het precies hebben.

De Twitteroproep: Who in the dutch kitecommunity wants to guide and show around a cool sweedish kitebabe? #Kiteboarding #Kitesurfing #Kitesurf

Volg de Twitterlink: http://twitter.com/ekroth/status/1771628854

Aangezien de populatie van Zweden niet al te groot is en dus het aantal kitebabes in zweden te overzien zou moeten zijn hebben we zelf al wat voorwerk verricht en hebben de volgende Zweedse kitebabes gevonden! Smiley :

klik voor een grote versie

klik voor een grote versie

klik voor een grote versie

Mochten jullie nog andere zweedse kitebabes vinden dan kunnen ze natuurlijk in de deze topic gepost worden. Ondertussen ondervragen we Ekroth tot de echte zoekende Zweedse kitebabe boven water is Smiley

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws