Recensies voor Paracuru in Brazil

Ben je een local of ben je hier op vakantie geweest? Laat ons weten wat je van de spot vind!

Zet je opmerkingen in de reactie en geef een rating op de verschillende onderdelen.

Jullie gemiddelde rating laten we op de kitespot pagina zien.

Spot Rating

  • Algemene indruk
  • Uitrusting
  • Water condities
  • Chill-faktor
  • Oplaten van kites
  • Bereikbaarheid
Gem Rating 8. 2 2 Recensies
Herrie 09 August / 2012 / 08:24
Prima spot met bijna elke dag wind voor een 9 of 10. Water is vlak tot choppy afhankelijk van het tij. Kitespot kan redelijk druk zijn en vooral met hoog water zijn er redelijk wat mensen die lijnen door elkaar halen wegens het niet oprollen van de bar. Kitespot is een stuk rijden van het dorp zelf
  • Algemene indruk
  • Uitrusting
  • Water condities
  • Chill-faktor
  • Oplaten van kites
  • Bereikbaarheid
Cheers! Herrie

Herrie had een 5 sterren sessie in Prea met maar liefst 20 - 25 knots op zijn Wainman Hawaii Rabbit Smoke (2012)

JONASHECK 19 January / 2015 / 22:04

DE KITESPOT IS ONGEVEER 5 KM VAN HET CENTRUM VANDAAN, GOED TE BEREIKEN MET TAXI OF MOTOR, ER IS EEN RESTAURANT, ZIJN DOUCHES EN EEN AANTAL KITESHOPS, INSTRUCTEURS EN KITERENTAL.

´S AVONDS IS ER VOORAL IN HET WEEKEND VEEL DRUKTE IN HET CENTRUM, EEN AANTAL GOEDE RESTAURANTS EN EEN BAR MET LIVEMUZIEK.

OVERNACHTEN> PARACURUKITEVILLAGE, POUSADA MET 16 APTOS, EEN AANTAL MET AIRCO, DE REST MET VENTILADOR, DE TARIEVEN ZIJN INCLUSIEF ONTBIJT,. ER IS EEN ZWEMBAD EN EEN RUIMTE OM DE KITES AFTESPOELEN.

www.paracurukitevillage.com

 

  • Algemene indruk
  • Uitrusting
  • Water condities
  • Chill-faktor
  • Oplaten van kites
  • Bereikbaarheid
Last edit by: JONASHECK