Ben je een local of ben je hier op vakantie geweest? Laat ons weten wat je van de spot vind!
Zet je opmerkingen in de reactie en geef een rating op de verschillende onderdelen.
Jullie gemiddelde rating laten we op de kitespot pagina zien.
nicotet had een 2 sterren sessie in Noordwijk Zuid met maar liefst 21 - 26 knots op zijn Naish Park (2012)
De plek met zeker een van de mooiste uitzicht...
kijk de hele dag tegen de brabander aan, beter kan het niet.
de baai is tot knie hoogte diep, en water lekker warm. gezellig strandje daar met gras om je kite op te laten. wel druk met kite scholen.
ben er februari 2019 geweest, als je geluk hebt, trekt er nog wel een sycloon langs het eiland. we hadden dan ook de meeste dagen voldoende wind van rond de 20/25 kn. en 30 graden zon, we zaten om de hoek in resort le morne (Riu)...ook niet verkeerd.
Registreerde: 02 October 2019
Le morn is big and there are some spots to start.
it starts off with one eye beach this is a tricky spot to start and land but loads of good kiters.
there is a food truck and most of the time some test centers around.
there are recueboots in the area till 5pm and on big days they are no able to rescue you because of flipping boats on the reef so if you go one eye know what you are doing because it's a cool spot but if it is going wrong you can end up swimming
the lagoon is super chilled flatter water and easy lauching conditions
here is also the ion school
def recoment this spot!
Def recoment this country for kiteing!
wave/ strapless freestyle
airstyle
foiling on some locations or on higt tides only
Hanglos © 2001-2025
Hanglos is niet verantwoordelijk voor content afkomstig van andere websites.
Registreerde: 02 December 2008
Gevorderd - buiten op het riff "One Eye" en één die er nog buiten ligt waarvan ik niet meer op de naam kan komen. Hebben vaak hoge gloven met break en tubes. Je kite hier oplaten kan lastig zijn vanwegen de smalle strook strand zand/koraal/steen/bomen en andere kites.
Beginner - dit deel ligt meer in een soort lagune zuidelijker acher het riff waar het mogelijk is om lang door te lopen. Hier wordt er ook veel les gegeven. Het water is hier vaak vlak. Een kite oplaten is hier gemakelijk van wegen de het grasveld en klein zandstrand.
Voor de rest zijn er op het eiland genoeg mogelijk heden om slaap platsen en onderdak te vinden. Hoewel niet altijd goedkoop..even verder zoeken dan de gebruikelijke hotels en bungalo parken.
Het eten is er goed en vaak vers. Zeker de vis. Ook de rum is er vers
Op het strand is het mogelijk om verse currie's en vers fruit te kopen, bij wat lokale aanbieders..zeker een aanrader.
Vaar je je plank kapot is er in Tamarin een boardshaper die je board weer voor een mooi prijsje, piek fijn repareerd.
Ik heb alleen rond "Le Morne" gevaren maar het schijnt dat er meerdere spots op Mauritius zijn die ook zeker de moeite waard zijn. Het hele eiland is dat trouwens.