weet er iemand een kitespot waar niet zo veel golven zijn zoals aan zee? zoals bv in de buurt van zeeland?
Omdat ik zelf nog maar een beginner ben en we een spot zoeken dicht bij antwerpen.
Of weet iemand anders een goede spot op een groot meer ofzo dicht bij belgie?
Sorry maar die wipika kite en die tering oude bar is niet welkom op eender welke plas en België en Zeeland.
Er zijn al ongevallen genoeg geweest, jij gaat het hier ook niet nog meer verkloten voor de rest vd Belgen en Nederlanders die wel verstand gebruiken en investeren in lessen en goed veilig materiaal.
www.aboards.eu
kobrin had een 3 sterren sessie in Oosterschelde - Oesterdam met maar liefst 17 - 21 knots op zijn Ozone Catalyst (2014)
In de regel heb ik niks tegen beginners. Iedereen heeft het ooit eens moeten leren.
(bij een erkende school !!!!)
Je bent jammer genoeg gewoon dik genaaid met die wipika kite en daarmee ben je dus inderdaad zowiezo niet welkom.
Je brengt daarmee jezelf en anderen in groot gevaar.
Het soort gruwelijke (en jammer genoeg regelmatig dodelijke ongelukken) is voor de overheden een reden om kiten te verbieden of aan allerlij strenge regels te binden.
Vandaar dat niet alle reacties op jouw post even begripvol zijn.
Ik hoop inderdaad ook dat zo'n gast geen kitespot weet te bereiken. Oud materiaal was weer goedkoop en straks het volgende dodelijke ongeluk.
Lijkt me inderdaad handig om naar belgie te gaan zijn ze toch net bezig om te kijken wat ze kunnen doen om kitesurfen aan te pakken na het laatste dodelijke ongeluk.
Sinds het laatste dodelijke ongeval een dikke week 2 weke gelede is het verplicht om een examen te hebben afgelegt!
Ik zat vorige week te kiten en mn ouders lage op het strand ^^
Ineens kwam iemand vragen of ik een watersporter was .. Mijn pa zei dus ja.. dit is wat de gast zei en zal het kort samenvatten..
Omdat er 3 ongelukken waren gebeurt op korte tijd gaan de regels strenger worden..Je mag enkel in de aangeduide zone's kiten .. wat normaal is en dat was er al..
Je moet ook een soort test examen afleggen .. je moet de regels weten.. de voorangsregels.. de veiligheid en de gebaren..
Het examen is gratis maar als je er door bent krijg je een soort pasje een soort reddingsvest.. daarvoor moet je dan 50 euro betalen en na het kiten breng je het pasje en je reddingsvest terug binnen en krijg je je 50 euro terug..
De gast zei me vorige week ook dat het ging ingaan volgende week dus eig moet het nu in zijn gegaan..
Ik weet niet of dit klopt maar ik zeg alleen maar wat ik heb gehoort..
Voor ik het vergeet xD..
Kite je zonder pasje of reddingsvest?? Dan mogen de redders of de verantwoordelijke al je gerief in beslag nemen !!
Let dus vooral op en ga eens horen bij de andere kiters..
Weet nog altijd niet hoe het nu egt in zijn werk is gegaan ofzo..
Registreerde: 18 July 2010
Omdat ik zelf nog maar een beginner ben en we een spot zoeken dicht bij antwerpen.
Of weet iemand anders een goede spot op een groot meer ofzo dicht bij belgie?