Hallo Wolfje,
Gert Schrader is een custom bouwer in Duitsland, zijn label: Tomahawk Customs, doet ook in kiteboards, hij was al in 2000 overtuigd van het twintip concept en bouwt sindsdien alleen nog maar TTs, de naam die hij hieraan verbonden heeft is Twintail. Zijn boards worden erg goed ontvangen in Duitsland, net als bijvoorbeeld: Carved wat ook een duitse custom bouwer is.
Bovengenoemd board is een proto, voor een lichtweer board, een holle kant om bij weinig wind een lange rail in het water te hebben en ervoor te zorgen dat het board automatisch oploeft en meteen goed aan de wind vaart, en een ronde outline voor een losser vaargevoel en tricks.
Mario had een 3 sterren sessie in Cadzand-Bad met maar liefst 18 - 24 knots op zijn SlingShot RPM (2010)
Neem contact op met Gert, info@tomahawk-customs.de
Hij kan je alle nodige info geven, of kijk op het custom forum op zijn site, www.tomahwak-customs.de daar vindt je ook reeds veel info.