Review 2003 Fuel 19
De fuel 19 is de grootste kite die Slingshot ooit heeft gemaakt, deze kite is 21,2m2.
Ik heb nog nooit met de fuel 18 van vorig jaar gevaren, dus ik kan nix vergelijken.
Wat ik wel weet is dat deze fuel een enorme kracht kan leveren bij 5-6m/s wind.
In die wind is het dus ook al mogelijk om te varen zonder dat de kracht op bepaalde punten uit je kite valt.
Het sturen van deze kite gaat ongeveer net zo snel als iets tussen de fuel 14m2 en 16m2 in van vorig jaar.
Ik vaar deze kite op dezelfde bar als al mijn kites, de 20 inch bar.
Als je op de zomerse dagen toch wil varen en je techniek wil perfectioneren terwijl de rest staat toe te kijken, dan moet je zeker deze kite hebben!
Ik verheug me al op de zomerse dagen om na mijn werk aan het eind van de dag met wind uit zee ff lekker een aantal rakjes te cruisen.
Voor verdere vragen mail me ff of reply op dit news topic.
Groeten,
Jurrien Vermeulen
Slingshot Teamrider.
jorush had een 3 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 16 - 20 knots op zijn SlingShot Fuel (2011)
Fokke had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 10 - 14 knots op zijn Takoon Furia LTD (2010)
Hey Fokke, had je de laatste zin ook gelezen?B)
Als je iets mist kan je me mailen.
Wat mis je dan? jurrien.vermeulen@PWN.nl (xit op me werk helaas)
Xpreek je latOr!
jah, maar daarom heb je het gepost en kan je erop replyen jurrien, daar is hanglos voor bedoeld, vragen, antwoorden enz... dus NIET JE VRAGEN MAILEN, lekker via hanglos vragen :)
hier je zegt het zelf ook:
....of reply op dit news topic....
jorush had een 3 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 16 - 20 knots op zijn SlingShot Fuel (2011)
RobbyNitroz had een 5 sterren sessie in Zandvoort met maar liefst 15 - 20 knots op zijn SlingShot Wave SST (2017)
Ik denk dat jullie gewoon allemaal maar deze kite moeten proberen en dan je eigen conclusie eruit trekken.
Op deze manier :X heeft een review ook weinig zin.
Maar idd, hoe meer ik ermee rip hoe beter ik de kite leer kennen, maar iedereen heeft weer zijn eigen mening over een kite, wat (je) goed is(vind) en wat (je) slecht is(vind).Dus vragen stellen heeft meer zin dan commentaar leveren. Dat hebben ze op het forum van kitesurf.nl ook niet begrepen|:(|:(
Ik heb de nieuwe Slingshots Fuels nog niet kunnen vliegen in ideale omstandigheden maar hij is qua afwerking, vergeleken met andere merken (Takoon, Naish, North etc.), duidelijk meer gericht op duurzaamheid en kwaliteit. Dubbel gestikt, bescherming van de struts tegen doorscheuren etc. De tubes kun je zo hard oppompen daar kan niets tegenop. Mocht je de Fuel 2003 eens willen proberen we hebben er al eentje liggen (www.kitesurfclub.com). De North Toro is vanaf morgen ook te testen.
Splash
Splash had een 5 sterren sessie in Cadzand-Bad met maar liefst 19 - 23 knots op zijn SlingShot Rally (2015)