Reacties
Denis 26 June / 2003 / 09:36

Sorry, maar ik vind het verhaaltje wel een heleboel BS. En de fotootjes zijn volgens mij geen foto's maar computer generated images, ik zie in elk geval geen textuur in het grijs :(

Maar, je kwam wel met de foto zoals beloofd :)

Kiten is harde plasser !

Denis had een 2 sterren sessie in Les Blanc Sablons met maar liefst 16 - 22 knots op zijn Takoon Scoop (2002)

RobbyNitroz 26 June / 2003 / 09:41

hehe jij bent teveel bordjesfreak dus wil natuurlijk 2 a4tjes over hoe het in elkaar zit ;)

sorry dit kwam ik tegen....zijn idd niet echt cewle fotos heh :Z

RobbyNitroz had een 5 sterren sessie in Zandvoort met maar liefst 15 - 20 knots op zijn SlingShot Wave SST (2017)

Denis 26 June / 2003 / 09:47

Heej, je bent al goed dat je dit heb kunnen vinden :) Maar zo'n verhaal als 'it was Johns little secret', daar krijg ik altijd het gevoel bij dat er gecompenseerd moet worden voor tekortkomingen van het product ;) Niet specifiek voor SS bedoelt, maar meer in het algemeen :P

En het is wel redelijk duidelijk hoe het in elkaar zit hoor :) Gewoon wat plastic in de rails, zodat die beter tegen harde stoten kunnen. Verder UV-stabiele epoxy, maar anders zou je ook niets aan de looks van texalium hebben. Niet UV-stabiel -> verf erover, en dan zie je die gave texalium niet meer.

Kiten is harde plasser !

Denis had een 2 sterren sessie in Les Blanc Sablons met maar liefst 16 - 22 knots op zijn Takoon Scoop (2002)

Jurrien 26 June / 2003 / 10:39

De meeste epoxy boards spring ik doormidden, mijn SX houd het tot nu toe nog het best uit.

Ik ben erg benieuwd naar deze boardjes:)

---===Kitefabriek IJmuiden===--- Kite reparaties zoals het hoort! facebook.com/kitedokter

-DAVE- 26 June / 2003 / 11:42

700 nog wat Dollar  DAT is ZIEK hoor Jongens !   voor zo'n klein stukkie epoxy en polyester

 

men is ziek geworden in kiteboardjes land,   die dingen worden voor 30 euro in elkaar gezet in China

Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

Jaime 26 June / 2003 / 11:55

slingshot heeft een fabriek in californie voor bordjes dus komen deze keer geen chineesjes aan te pas :)

 

DRAAK 26 June / 2003 / 12:02

epoxy en polyester? het zijn geen surfboards... ga je maar eens verdiepen in de slingshot productions...

huidige boards met carbon en duraglide, misfit met aluminimummmm dus  niet de cheap breakable stuff...  :P

Ray 26 June / 2003 / 12:08
die 122 ziet er kwa shape goed uit! Wanneer mag ik testen?;)

Jurrien 26 June / 2003 / 12:56
doe mij maar een 1198)
---===Kitefabriek IJmuiden===--- Kite reparaties zoals het hoort! facebook.com/kitedokter

Wake 26 June / 2003 / 13:02
Wat een slap verhaal. Boardje is wel okay, maar ik zie het bijzondere er niet van in.. |:(

RobbyNitroz 26 June / 2003 / 14:42

van wat zie je het bijzondere niet in? van een epoxy bordje met polyester ;)

 

RobbyNitroz had een 5 sterren sessie in Zandvoort met maar liefst 15 - 20 knots op zijn SlingShot Wave SST (2017)

Fokke 26 June / 2003 / 15:23

plastic in de rail? doet van oosterum ALLANG :O

 

:)

 

nou nog info over de 2004 kites

NVWK [www.wedstrijdkitesurfen.nl]

Fokke had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 10 - 14 knots op zijn Takoon Furia LTD (2010)

ruben=slingshot 26 June / 2003 / 15:51

vette boards hoor!van alliminium gemaakt das wel phat!!!doe mij de 119 maar!!!_/-\o_

laters ruben lenten

4ever slingshot minded:)

ruben=hardcore slingshotminded !

Denis 26 June / 2003 / 16:04
Ehh, wacht ff hoor, het zijn gewoon epoxy boards, komt geen polyester aan te pas. Polyester sucks bigtime. En hoe komt iedereen toch aan aluminium ??? Ik zie nergens staan dat er alu in zit hoor !
Kiten is harde plasser !

Denis had een 2 sterren sessie in Les Blanc Sablons met maar liefst 16 - 22 knots op zijn Takoon Scoop (2002)