Reacties
kiteboardertje 25 August / 2003 / 08:46

even nog wat info wat ik net kreeg van een vriend van me

weiss nur dass liquidforce mit Neill pryde ein License-Agreement abgeschlossen hat und die schirme nächstes jahr im Neil-pryde-Werk gefertigt werden. bekommen zwar einen eigenen schnitt, sind also nicht cabrinha-kopien, aber die Verarbeitungsqualität wird dann auf Cabrinhastandard sein. Ausserdem bekommen sie Neopren, Schwimmwesten, trapeze und Taschen von Neillpryde. Aja und sie werden mit der Powerlockbar ausgeliefert.

 

dus je als je een licquid force koopt koop je eigenlijk een cabrinha doek

http://www.KbWorks.nl

Denis 25 August / 2003 / 09:12

Het hoeft ook nog niet hetzelfde doek te zijn.

Eric is momenteel bezig met de ontwikkeling van Liquid Force, Shannon Best en natuurlijk EH kites. Dat is natuurlijk ook een manier om te zorgen dat je voldoende kunt testen voor je eigen merk : ook voor andere merken R&D doen. Dan heb je 3x zoveel gegevens en proto's die je kunt maken :P

Kiten is harde plasser !

Denis had een 2 sterren sessie in Les Blanc Sablons met maar liefst 16 - 22 knots op zijn Takoon Scoop (2002)

Mario 25 August / 2003 / 09:33

op de onderste foto te zien is blauw in de mode daar

jammer dat er niet wat detailpics van de kite te zien zijn,zou wel eens willen weten of ze veel op de EH kites lijken

WWW.KITESTUFF.NL

Mario had een 3 sterren sessie in Cadzand-Bad met maar liefst 18 - 24 knots op zijn SlingShot RPM (2010)

Denis 25 August / 2003 / 09:42
De trailing edge ziet er in ieder geval al flink anders uit. Ik heb thuis nog wel een mailtje van Eric met wat het verschil is tussen de EH en de LF. Als ik het niet vergeet mail ik die vanavond wel ff door Wolfje.
Kiten is harde plasser !

Denis had een 2 sterren sessie in Les Blanc Sablons met maar liefst 16 - 22 knots op zijn Takoon Scoop (2002)

Mario 25 August / 2003 / 09:48
ok,graag :)
WWW.KITESTUFF.NL

Mario had een 3 sterren sessie in Cadzand-Bad met maar liefst 18 - 24 knots op zijn SlingShot RPM (2010)

damman 25 August / 2003 / 19:54
die trogie tog , moet toegeven dat ik een beetje jaloers ben, hoe lang zit hij daaral in dat kiteparadijs
Tga  nog goed komen!

Denis 25 August / 2003 / 20:19
Ik las dat hij al bijna weer terug moet.
Kiten is harde plasser !

Denis had een 2 sterren sessie in Les Blanc Sablons met maar liefst 16 - 22 knots op zijn Takoon Scoop (2002)

Johannes 25 August / 2003 / 20:44
hij zit er volgens mij al 5/6 weken kan dat:?
himal gek!

andy 25 August / 2003 / 22:38
die gast is echt altijd op vakantie. hij was af en toe nog wel eens op vrouwenpolder aan het varen.
http://www.andytroy.nl

Johannes 26 August / 2003 / 12:41
das toch mooi! wil ik ook wel hoor :)
himal gek!