Reacties
JoriZ 15 December / 2003 / 20:59
8)
Ride it like you stole it...

JoriZ 15 December / 2003 / 20:59
Dat lijkt me nou wel wat:*)
Ride it like you stole it...

twindip 15 December / 2003 / 21:08
mooi design, wat zal die guerilla 2 wel niet worden dan......:?
make dust, or eat dust!

Wake 15 December / 2003 / 21:43
PL had 2/3 jaar geleden met dit design moeten komen, dan hadden ze de zaakjes veel beter voor elkaar gehad. :X

twannie 16 December / 2003 / 17:02
Peter lynn loopt ongeveer 10 jaar achter op tube design, waar ze eigenlijk al niks nieuws meer uit kunnen halen!Denk dat je hier de komende jaren nog het een en ander van kunt verwachten!!
Axis Kiteboards Vietnam, Ozone

svennie 16 December / 2003 / 17:17
ja dat zou kunnen maar ik denk dat het tog blijft met die dingen dat je niet hoog gaat maar laag en ver met veel hangtime of denken jullie daar anders over :?
Naish! Shinn!

svennie had een 2 sterren sessie in Oostvoorne autostrand met maar liefst 20 - 30 knots op zijn North Vegas (2011)

twannie 16 December / 2003 / 17:34
beetje techniek en volgens mij kom je met een g arc net zo hoog!
Axis Kiteboards Vietnam, Ozone

-Maarten- 16 December / 2003 / 18:35
en met een f-arc misschien wel hoger

twindip 16 December / 2003 / 20:10
svennie zeker nog nooit met een guerilla gevlogen.....8)7twannie loopt zoiezo achter de feiten aan....:X ik ben happy met mijn guerilla's, zeker als het een beetje waait. probeer eerst een guerilla met goede wind en reageer dan op dit forum...O-) over 3 dagen naar holbox...l ik zal jullie mailen (als het kan) hoe deze kite vliegt bij temperaturen boven de 25 graden;), weten we dat ook meteen.
make dust, or eat dust!

JoriZ 16 December / 2003 / 20:17

FOTO´s twindip ik wil foto´s:):):)

Dan kunnen we namelijk een beetje meegenieten in dit koude nederland.

Veel plezier daarzo in Holbox

Ride it like you stole it...

white shark 16 December / 2003 / 20:20
holbox???........|:(

JoriZ 16 December / 2003 / 20:28
Jah daar gaat Twindip heen op vakantie, die kan je er vast meer over vertellen:*)
Ride it like you stole it...

extremekiter 16 December / 2003 / 22:38
Ja das n heel vervelend eilandje in mexico waar t altijd -5 is en ongeveer windstil O-):Z
W W W . V E R S U S S H O P . N L

FrEeZe 16 December / 2003 / 23:09

inderdaad Schip, foto's willen we zien!!

Kamo 17 December / 2003 / 01:01

eeeehm.. twindip, idd de guerilla's zijn al een stuk beter dan de s-arcs, (heb met beide gevlogen) maar ze kunnen qua lift nog niet tippen aan de LEI's, waar tegenover staat dat PL al een flinke voorsprong heeft moeten geven aan LEIkitefrabrikanten die financieel veel sterker stonden (naish, cabrinha) en dus ook veel meer geld in onderzoek en ontwikkeling konden stoppen. zodoende dat de tubes nu voorlopen qua prestaties (op stabiliteit na dan).

 

dat neemt niet weg dat de grootste potentie in de foils zit, die zijn gewoon veel aerodynamischer, en daarbij ook veel beter van vorm te manipuleren.

 

nederlands en nieuw zeelands foiltrots stephan cook beaamt ditzelfde ook in verscheidene interviews.

 

dus ik denk dat idd de foil het op de lange termijn gaat winnen, ware het niet dat die producenten het de eerste tijd wel lastig blijven houden met scepsis en merkblindheid... maar dat is ook wel weer een flinke stok achter de deur.

 

have fun op holbox... and let us know

Shop | Gear | Kiterepair >> WWW.VERSUSSHOP.NL / TEN-KITEBOARDING.COM