Reacties
dom 22 September / 2004 / 17:32
als je die kites wilt moet je ze ff een mailtje sturen 3 voor 1500 usd ofzo kan je wel regelen als je wilt das net zo goedkoop als best enzo_/-\o_
F-One kiteboarding, O'neill, Sportzeker, U-Stick kitebladders, Kitecare, Versus

HookedCabarete 22 September / 2004 / 17:47
 

Voor een test of meer info en prijzen kun je even kijken op www.hookedsports.nl of even een mail sturen naar info@hookedsports.com

WWW.HOOKEDCABARETE.COM

HookedCabarete 22 September / 2004 / 17:52
Hier nog even een foto van de 12
WWW.HOOKEDCABARETE.COM

bluppie 22 September / 2004 / 19:47
ziet er gelikt uit

crashtestdummie 22 September / 2004 / 20:01

He eindelijk wat meer fotos van Windwing. Ik vaar nu al weer een paar weken met de Outrage 12 en 17 en met de Rage2  8 meter. Kortgezegd:

 

Outrage: zeer veel lift en hangtime, goede constructie, easy to handle (hele verademing ten opzichte van de X3's). Het restart systeem werkt ook goed maar deze heb ik niet zoveel geprobeerd omdat ik voornamelijk op vlak water kite en het traditioneel restarten ook prima werkt.

 

Rage2 8: Duidelijk minder explosief dan de outrage. Superstabiel en goede geleidelijke drukopbouw. De kite is vooral goed voor powered up moves. Ik heb de outrage 8 ook geprobeerd en die is echt scary!!

 

Goede kites dus voor een betere prijs.

yes it rocks

BasKoole 23 September / 2004 / 15:30

Cker fijne kites heb namelijk metd e 12 en 6 gevaren waren allenei super!!!

 

12 Outrage

6 Rage II

Airush

BasKoole had een 3 sterren sessie in Big Bay met maar liefst 24 - 28 knots op zijn Airush Razor (2011)

Willumpie 23 September / 2004 / 20:38

Ik zie vaak een gast met deze kites, die staat meer op de kant dan op het water.

Misschien fijne windschermen!?!?!?!?! :?