Reacties
Emiel 31 October / 2004 / 23:11
WOW!!! als het echt zo werkt als in da filmpje lijkt me wel top zeg!!_/-\o__/-\o__/-\o__/-\o_ goed bezig die gekken daar. bijna op het einde als ie in het water ligt op zn kop. als ie dan echt zo makkelijk herstart....TERING ik ga naar windwingB)
Topsup.nl - Topsloep.nl

-DAVE- 31 October / 2004 / 23:15
Heb je Flash Austin In Da House!! _/-\o_ maak je zo'n filmpje |:( .... :|
Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

hardcorewillem 31 October / 2004 / 23:59
ik vraag me echt af hoe dat werkt.... zo'n kite wordt toch compleet stuurloos als hij geen druk heeft??

zagy 01 November / 2004 / 08:33

als een kite op zn kop in het water ligt gewoon aan allebei de depowerlijnen trekken, komt die zo omhoog.

Maar ik begrijp de hele functie niet echt, is het nou extreem depoweren??

johndoe 01 November / 2004 / 09:03

Ziet er goed uit. Ook de kites zijn echt toppie. De modellen van dit jaar hebben ook al een jumpstart systeem dat erg handig is en goed werkt.

 

Windwing is on the move..........

johndoe had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 16 - 21 knots op zijn Best Bularoo (2010)

haaaanz 01 November / 2004 / 17:20
snap er nog geen reet van na dit fillempie

Mario 01 November / 2004 / 19:23
waarom maken ze die filmpjes elke keer in zo'n brakke kwaliteit,ze proberen iets uit te leggen maar het wordt er nou echt niet duidelijker op :(
WWW.KITESTUFF.NL

Mario had een 3 sterren sessie in Cadzand-Bad met maar liefst 18 - 24 knots op zijn SlingShot RPM (2010)