-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)
damn, wordt dit de europsese concurrent voor best? _/-\o__/-\o_
laat die prijzen maar dalen!!
Interessante ontwikkeling... iemand deze kites al getest? Staan enkel fotos op de site van de high performance kites..
Iemand fotos gezien van de Med AR kites? Waar kan je die kites testen?
Best OK kites maar niet top of the Bill
Afgelopen jaar hebben wij ook gekeken naar de mogelijkheden om Monkey te gaan verkopen in NL. We hebben een aantal kites om te testen gekregen.
Onze bevinden waren redelijk. De kites zijn zeer basic geconstrueerd. De 10 meter die we hadden was verkeerd in elkaar gezet en vloog voor geen meter. De 15m was een redelijke kite.
De Monkeys komen uit een fabriek in China. Een andere dan waar de gebruikelijke merken vandaan komen. Het doek dat gebruikt wordt is anders. Wij waren er niet echt van onder de indruk, maar Monkey kites vertelde dat het helemaal top was. Wij ondervonden rek in het doek waardoor de kite met veel wind bol ging staan en vrijwel oncontroleerbaar werd.
De bijgeleverde lijnen en bar waren zeer simpel en in vergelijking met andere merken slecht.
Als je een goedkope kite wilt is het best aardig. Als je echter meer kitefun wilt hebben kies dan een gerenommeerd merk of een overjarige kite. Die zijn ook voor de Monkey prijs te krijgen en kwalitatief beter.
johndoe had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 16 - 21 knots op zijn Best Bularoo (2010)
Nou nog een tipje dan.
En alles wat ik zou zeggen is toch niet waar, want ik ben de importeur ;)
Waar staat deze test trouwens, kan hem niet vinden ?
-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)