ExtremeSports.nl zoekt een “rider of the month†voor januari, check it out on http://www.extremesports.nl.
Willem Willems, kitesurfer en “rider of the month†december.
Wil je ook Rider of the Month worden!!
stuur dan je beeldmateriaal foto"s en video"s in naar info@extremesports.nl
Naast eeuwige roem, ontvang je van ExtremeSports.nl een verassing!
------------
Rider of The Month Willem Willems aka Hardcore Willem
Personalia?
Willem Willems,
20 jaar oud. Ik woon sinds kort in Groningen, waar ik economie studeer.
Beroep?
Student, haha. In het weekend verdien ik nog wat bij met hamburgers bakken in een fastfood restaurant. In de zomer geef ik ook nog kitesurflessen bij kitesurfschool skyhigh in Workum.
Wat is je levens filosofie?
Go hard or go home
Welke Extreme Sport beoefen je?
Ik ben vooral veel bezig met kitesurfen. In de zomer wakeboard ik ook veel aan de kabelbaan in Groningen bij de Groninger studenten waterski vereniging de Bares.
En als ik in de winter eens geld over had zou ik graag wat meer snowboarden, ook erg gaaf!
lees meer...
http://www.extremesports.nl/xtrm/riderofthemonth.html
"Ook ben ik tijdens het kitesurfen eens verrast door een bui met windstoten tot windkracht 10/11. Dit was op zich ook best wel vervelend."
...Vooral
p.s. leeft die gast nog ofwat?
-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)
tsjaa dat met die bui... kijk dat zit een beetje zo... ik had tijdens het kitesurfen natuurlijk al wat meer buien over zien komen... als het er een beetje dreigend uit zag altijd even de kant op... maar nog nooit had ik het meegemaakt dat de wind echt extreem toenam. Die keer nam het al lekker toe voor de bui.... dus ik dacht... nog een paar sprongetjes. en nouja... toen barste het los... dus echt verrast was ik eigenlijk niet. en windkracht 10/11 tsjaaa ik weet het niet... was in ieder geval hard. Misschien dat mensen nu wel 2 keer nadenken voordat ze op het water blijven als er een dikke bui aan komt!