Reacties
TheGoose 02 February / 2006 / 12:14
Vette shit!! Jammer dat ik net een nieuwe heb gekocht :(
[Da Hills Kiteboarding ]

Kitejohn 02 February / 2006 / 18:46
vet!

Vliegermannetje 02 February / 2006 / 19:47
 

Op school heb ik toch geleerd dat sublimatie iets heel anders is

Sublimatie is de directe overgang van een stof uit de vaste fase naar een gasvormige fase. Zo kan bijvoorbeeld ijs in strenge winters, bij erg droog weer, direct sublimeren naar de gasvormige fase. Daarbij wordt de vloeibare fase dus overgeslagen. Dit verschijnsel wordt ook wel vervluchtigen genoemd. In afwijking van de oorspronkelijke betekenis wordt in de Meteorologie ook de faseovergang van gas naar vast sublimatie genoemd, waar men beter de term "depositie" zou kunnen gebruiken. Dit conform gebruik in de USA.

Een stof die bij normale druk altijd sublimeert is vast kooldioxide, als vaste stof vaak aangeduid met koolzuursneeuw.

Shut the fuck up and LOOP that shit!

johndoe 02 February / 2006 / 22:17

sublimeren is idd het overgaan van een vaste vorm in gasvorm zonder eerst over te gaan in vloeibaar!

daar maak je gebruik van tijdens het sublimeren van pbt.

 

de print wordt eerst in spiegelbeeld op speciaal papier met speciale inkt geprint en vervolgens d.m.v. een hittepers gaat de inkt over van vast naar gas.

 

de moleculen in het pbt gaan iets open staan door de warmte in het pbt en de print dringt naar binnen.

na afkoeling sluit het geheel weer.

 

staat ook allemaal op de site

johndoe had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 16 - 21 knots op zijn Best Bularoo (2010)

johndoe 02 February / 2006 / 23:29
wie weet dat nou niet zeg...

johndoe had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 16 - 21 knots op zijn Best Bularoo (2010)

Fokke 03 February / 2006 / 08:01
vliegermannetje voortaan ff eerst je inlezen op het item zelf he ;)
NVWK [www.wedstrijdkitesurfen.nl]

Fokke had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 10 - 14 knots op zijn Takoon Furia LTD (2010)

Denis 03 February / 2006 / 15:07
Het is gewoon het principe van een dye-sublimation printer maar dan niet op papier. Moleculen gaan trouwens niet open staan, ik snap wel dat het anders niet uit te leggen valt, maar klinkt zo akelig.
Kiten is harde plasser !

Denis had een 2 sterren sessie in Les Blanc Sablons met maar liefst 16 - 22 knots op zijn Takoon Scoop (2002)

-DAVE- 04 February / 2006 / 14:08
Ik vind het mooi! het schept verdomd veel mogelijkheden.
Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)