Reacties
Emiel 06 February / 2006 / 12:32
niet heel bijzonder
Topsup.nl - Topsloep.nl

gert-jan 06 February / 2006 / 12:59

Wat wil je met Dow in een hoofdrol/bijrol/whatever rol

 

Is dat Dow die zijn railey op het water smakked??

Brrr koud in dit land....en dan is het nog niet eens winter

-DAVE- 06 February / 2006 / 13:07
  ppffff, je moet wel heel, heel erg hard varen en erg veel wind hebben wil je een beetje de lucht in komen met die kites. confused

geen Dow gezien eigenlijk.. waar is tie? of was het Dow die door die kite sprong? devil
De afbeelding “http://www.hanglos.nl/media2/picgallery/pic200616lhrebEyc.jpg” kan niet vertoond worden, omdat ze fouten bevat.
Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

gert-jan 06 February / 2006 / 13:16

op 3.33 ergens...echt een Dow actie.......lomp hard...

 

Enne....ook een manier om duidelijk te maken dat je elkaar niet mag....grijns.....(btw lekker promotie voor de sport omdat in je filmpje te zetten) maar hij blijft wel heel...

Brrr koud in dit land....en dan is het nog niet eens winter

Nick 06 February / 2006 / 14:15

Waar was je nou Dow?? Beetje heel erg saai

IF IT SWELLS, RIDE IT

dom 06 February / 2006 / 16:02

Dudes ff paar dingetjes, allereerst filmpje is inderdaad niet handlepass kiteloops etc etc zal het ook niet worden, doen ook geen namen als ruben en kevin aan mee.

@ dave, je kan van alles zeggen over de kites maar airtime is echt hard gelul:P misschien is het aan het filmpje niet te zien maar heb vluchten gemaakt met die kites die ik toch niet erg vaak maak dus wat dat betreft zit het wel goed hoor.

Waar dow is???? geen flauw idee ze vinden me blijkbaar niet aardig:P ik heb mezelf niet kunnen ontdekken die kerel die zijn kiteloop op 3.33 niet land is andreas and not me, mijn motto is vasthouden:P

Maargoed vind zelf vooral de beelden wat te donker en te moeilijk veel zwart wit beelden maar vind het allang leuk dat er iets is wat je kan zien van australie en de spots daar. (want daar gaat een groot deel van het evenement om) Verder zal ik geen monkeyteamrider of wat dan ook worden maar krijg binnekort wel de kites en jullie mogen ze allemaal een keertje proberen om eventuele vooroordelen de wereld uit te helpen, hopelijk zie je er binnekort een blonde chick aanhangen want mn vriendin gaat het ook leren

F-One kiteboarding, O'neill, Sportzeker, U-Stick kitebladders, Kitecare, Versus

Nick 06 February / 2006 / 16:24

Mooi kerel

 

Dan zien we binnenkort aapjes voorbij springen

IF IT SWELLS, RIDE IT

-DAVE- 06 February / 2006 / 16:58
Mag ik ook mag ik ook?
Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

Mario 06 February / 2006 / 17:10
foei dave
een conclusie trekken aan de hand van wat beelden en zonder te testen
ga je mond spoelen

foei foei
WWW.KITESTUFF.NL

Mario had een 3 sterren sessie in Cadzand-Bad met maar liefst 18 - 24 knots op zijn SlingShot RPM (2010)

Joop_XL 06 February / 2006 / 17:14

Het is maar een preview, op de DVD komt natuurlijk veel meer (DOW)aktie.

 

Hij is inderdaad wat donker, ik heb ook nog het origineel van 144mb en deze is wat lichter.

 

Ik zal hem ff opnieuw omzetten.

Voor iedereen het beste voor 2012 en prettige kerstdagen !

dom 06 February / 2006 / 17:48

Donkere beelden komen ook door wat foute afstellingen in de camera"s op de trip helaas  En dave uiteraard mag jij ook mijn kites even proberen. Overigens die knuppel die vol tegen die kite aanvliegd is mohamed. (typisch een egyptenaar)

op de een of andere manier had ik dezelfde problemen met egyptenaren in egypte.:p 

F-One kiteboarding, O'neill, Sportzeker, U-Stick kitebladders, Kitecare, Versus

johndoe 06 February / 2006 / 18:32
heb zelf ook nu de 2006 monkeys.. top kites hoor

johndoe had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 16 - 21 knots op zijn Best Bularoo (2010)

-DAVE- 06 February / 2006 / 19:50
  Mohamed? dat vraagt om Cartoons shiney
Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

Emiel 06 February / 2006 / 20:50
@dave hahaha
Topsup.nl - Topsloep.nl

dom 06 February / 2006 / 21:19

daaaaaaave  Ze zouden er inderdaad een cartoon van moeten maken

F-One kiteboarding, O'neill, Sportzeker, U-Stick kitebladders, Kitecare, Versus