Reacties
-DAVE- 17 January / 2007 / 10:25

"bron : de zeekant 9-1-2007"

 

Dat was dus vorige week,   en het is  nog een voorstel.  Dus wat  is het resultaat ? Of duurt dat nog 3 jaar debatteren in de raad?

Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

Harm_Noordwijk 17 January / 2007 / 10:36

Update:

Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij het voornemen om voor het jaar 2007 gebieden op het strand aan te wijzen waar kitesurfen is toegestaan. De aanwijzing bestaat uit drie gebieden: nabij het verenigingsgebouw van de kustsurfvereniging Noordwijk; nabij strandafgang 21; en ter hoogte van radiostation Nora. De drie gebieden zijn bedoeld voor respectievelijk gevorderden, leerlingkiters en  "vrije kiters". 

 

De ontwerpbesluiten met bijbehorende stukken liggen met ingang van 2 januari 2007 op maandag tot en met vrijdag van 8:30uur tot 17:00uur, almede op donderdag van 18:30uur tot en met 20:30uur voor een periode van 6 weken ter visie in de gemeentewinkel van het  Gemeentehuis in Noordwijk. Gedurende deze periode van zes weken kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijze met betrekking tot de voorgenomen besluiten indienen.

 

 


Ik ben niet goed! Ik ben gewoon arrogant!

Roderick 17 January / 2007 / 11:04

Is dit anders dan hoe het nu is dan? (Zo ja, wat is er anders?)

 

"Het gebruik kan door de politie worden verboden indien de weersomstandigheden, de getijden en de drukte op het strand van dien aard zijn dat het surfen niet verantwoord is." 

Moet Ruben dan in het vervolg altijd in Ijmuiden gaan storm-chasen?

Roderick had een 1 sterren sessie in Langevelderslag met maar liefst 10 - 15 knots op zijn North Rhino (2009)

Kiteboedha 17 January / 2007 / 13:09

Ja een voorlopige update is even op zijn plaats. Het betreft hier een "voorstel" aanwijzings besluit. Kortom hierin staat vermeld welke gebieden de gemeente aanwijst om te mogen kitesurfen. Gezien de APV (algemene plaatselijke verordering } het kitesurfen verbied. Echter staat daar ook dat de burgemeester gemachtigd is gebieden aan te wijzen ivm met een ontheffing inzake van dit verbod. Wat wie en hoe het kiten in Noordwijk geregeld zou kunnen worden. De normale gang van zaken is vervolgens als volgt:

 

Stukken liggen 6 weken ter inzage, en gedurende deze periode mag daarop gereageerd worden. Vervolgens zal het voorstel worden behandeld in de gemeenteraad en wordt het afgehamerd.

 

Dit proces duurt dus in totaal zo'n 8weken vanaf publicatie 2jan07. Het grote verschil met betrekking tot het afgelopen jaar is dat er drie ipv twee locaties zijn aangewezen.

 

Ander verschil is dat er vorig jaar alleen leden bij de Kustsurfvereniging mochten varen en nu ook weer de mogelijkheid bestaat hier een daglidmaatschap te krijgen.

 

De nieuwe locatie is aangewezen aan de langevelderslag en ligt voor diegene die bekend zijn dus niet in de buurt van het centrum van Noordwijk maar ongeveer halverwege zandvoort en noordwijk. Het is goed bereikbaar met de auto en er zijn een aantal strandtenten etc. Voordeel hier is dat de spot tot op heden nog vrijwel maagdelijk was .... al zou dat nu wel eens kunnen veranderen..

 

 

Ik hou jullie op de hoogte zodra er concrete zaken te melden zijn inzake het beleidsplan kitesurfen noordwijk.

 

Groet Heiko Cramer

NKV regiovertegenwoordiger Noordwijk.

C.U. all at the KBO2012 26 t/m 28 mei www.kiteboardopen.com

papa 17 January / 2007 / 14:19
Zee is toch van niemand??? Mag je dan bv wel van 1 naar het andere gebied varen??
WWW.3M-TEAM.COM

Kiteboedha 17 January / 2007 / 15:18

Papa, zee is wel degelijk van iemand we kennen allemaal wel de term tertoriale wateren etc. maar dat doet er in dit geval even niet toe... antwoord op je vraag, is JA je kunt tussen de gebieden heen en weer varen mits je maar 100 meter uit de vloedlijn blijft.

 

 

C.U. all at the KBO2012 26 t/m 28 mei www.kiteboardopen.com

-DAVE- 17 January / 2007 / 17:21

klopt ,  het stukkie zee tot honderd meter uit de kust  HOORT BIJ HET STRAND waar dus weer een APV geld

in het algemeen 

Of per spot dus een vergunning is verleend, om het strand en dat stukkie zee tot 100 meter wat erbij hoort.

 

Buiten de 100 meter uit de kust, gelden de ongeschreven regels der zeebonken  en die zijn niet voor de poes

Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

Kiteboedha 17 January / 2007 / 17:56
quote: -DAVE- - Woensdag 17 Januari, 2007(17:21)
klopt ,  het stukkie zee tot honderd meter uit de kust  HOORT BIJ HET STRAND waar dus weer een APV geldin het algemeen Of per spot dus een vergunning is verleend, om het strand en dat stukkie zee tot 100 meter wat erbij hoort. Buiten de 100 meter uit de kust, gelden de ongeschreven regels der zeebonken  en die zijn niet voor de poes

Yep met die aanvulling dat de ontheffing een gebied ( in zee) aangeeft waarin de 1e 100meter genoemd worden om zee te kiezen en te verlaten.  Lijkt allemaal misschien ingewikkeld voor buitenstaanders maar als regiovertegenwoordiger kan ik melden dat de zaakjes goed voor elkaar zijn in het genoemde aanwijzingsbesluit.
C.U. all at the KBO2012 26 t/m 28 mei www.kiteboardopen.com

Kamo 17 January / 2007 / 18:01
als prof zijnde kan ruben het wel dus wel schudden op Noordwijk
Shop | Gear | Kiterepair >> WWW.VERSUSSHOP.NL / TEN-KITEBOARDING.COM

Kiteboedha 17 January / 2007 / 19:40
quote: Kamo - Woensdag 17 Januari, 2007(18:01)
als prof zijnde kan ruben het wel dus wel schudden op Noordwijk

???????????????????????????????????????????????? verklaar je nader?
C.U. all at the KBO2012 26 t/m 28 mei www.kiteboardopen.com

Kamo 17 January / 2007 / 20:30
beginner, intermediate, gevorderde, prof...
Shop | Gear | Kiterepair >> WWW.VERSUSSHOP.NL / TEN-KITEBOARDING.COM

Denis 17 January / 2007 / 21:15

Tsja, dan moet hij als hij nieuwe truukjes probeert in het beginners-gedeelte. Als hij ze al wat beter kan in het intermediate gedeelte, en dan als ze goed lukken in het gevorderde gedeelte 

 

Op zich als beginner downwind is van intermediate zie je degenen die denken intermediate te zijn maar nog geen hoogte kunnen houden gewoon weer naar het juiste gebied gaan  

Kiten is harde plasser !

Denis had een 2 sterren sessie in Les Blanc Sablons met maar liefst 16 - 22 knots op zijn Takoon Scoop (2002)

Roderick 17 January / 2007 / 21:47
Klinkt goed allemaal

Roderick had een 1 sterren sessie in Langevelderslag met maar liefst 10 - 15 knots op zijn North Rhino (2009)

Kiteboedha 18 January / 2007 / 06:09
quote: Kamo - Woensdag 17 Januari, 2007(20:30)
beginner, intermediate, gevorderde, prof...

Shit, dat ik daar nooit aan gedacht heb!! Ik Ga me hard maken voor een vierde locatie ..... Potentieel genoeg in Nederland.
C.U. all at the KBO2012 26 t/m 28 mei www.kiteboardopen.com