Jason vd Spuy laat in.zijn vlogs wat andere spots zien dan alleen maar Big Bay en Blouberg.
Dit keer is Glen Cairne aan de beurt, maar of dat nu echt een kitespot is .
Een klein strandje met aanlandige wind en een spoorlijn die praktisch over het strand rijdt. Daarbij is het een plek waar door de jaren heen div zwemmers zijn opgevroten door een haai. Kortweg; blijf er lekker weg.
Zelfde geldt een beetje voor Macassar waar steeds meer gekite wordt. Sharky place en tussen Strand en Kayalisha( gevaarlijkste township van CT) in. Verkeerde route naar huis nemen en je belandt echt in gevaarlijke wijk waar jouw leven niet veel meer waard is dan wat je bij je draagt.
Dus wees gewaarschuwd! Al ben je nog zo'n stoere kiteboy, je wint het niet van een steen door je autoraam etc.
Kaapstad is superleuk, maar niet overal!
Ik kom al sinds 1985 in Kaapstad, eerst om te winsurfen daarna om te kiten en foilen. Praktisch ieder jaar is er wel een shark attack op een zwemmer in de buurt van Kalk bay (Glen Cairne dus). Mijn zwager is life saver in Muizenberg en is goed op de hoogte, het grote nieuws haalt het meestal niet.
De M5 naar Muizenberg is een gevaarlijke weg in de avonduren waar Ewout als eens een reportage gemaakt heeft over de gangs langs deze route (Lavender Hill).
De N2 bij Bonteheuvel is gevaarlijk, stop gewoon niet in de avonduren bij een rood stoplicht. Dit is dus de route naar Macassar.
Mitchells Plain en Kayalisha is eigenlijk gewoon een No Go gebied als je er niets te zoeken hebt. Doe het niet, houd afstand bij stoplichten zodat je weg kan rijden als er rare gasten aan komen lopen. Stop niet voor mensen langs de weg, je wordt geript. Een steen door je raam en je schrikt je kapot is nog het minste wat er kan gebeuren.
Mij is nog nooit iets overkomen maar vraag rond en bijna iedereen heeft wel iets meegemaakt. Gezond verstand gebruiken en omkeren en wegrijden uit dit soort buurten.
Geniet van Kaapstad!