Reacties
kitepower07 09 September / 2008 / 19:14
pfff heftig..... Sterkte dude!
Weet iemand ook hoe het inmiddels met hem is?
5bft!

Henning 09 September / 2008 / 19:41
Naar mijn laatste bronnen is hij aan het revalideren.
En maakt het naar omstandigheden redelijk.

Het stukje gaat over een vlieger-ongeluk in begin mei 2008 tijdens een depower-kite meeting. Een meeting waarbij het mogelijk was verschillende soorten depower-kites te testen voor het gebruik met een flyboard.

Citaat van een toeschouwer:

"Het waaide op zich niet hard, zo'n 3 beaufort, maar wij werden allemaal plotseling verrast door een stevige vlaag.

Ik had zelf net even niets in de lucht, maar merkte de hectiek vanwege de vlaag. Toen ik opkeek zag ik Eddy op zo'n 5 meter hoog hangen. Een tweede vlaag direct erna liftte meer mensen en ik zag Eddy tot ruim 10 meter hoogte worden meegenomen. Dit werd bevestigd door anderen die het zagen gebeuren. Zijn vlieger (zijn eigen Sabre 12m, unhooked) draaide boven hem weg en hij klapte volle vaart op de grond."

Eddy heeft een flink smak gemaakt wat de nodige schade heeft veroorzaakt.

De klap zorgde voor een comatueuze toestand en de meeste botten in de rechterkant van zijn lichaam zaten/zitten niet meer op de juiste plaats. Hij heeft nog een lange en zware weg te gaan, maar gelukkig is de eerste berg al overwonnen!

Status Eddy begin augustus:

click for larger version
www.HOEKIPADIJK.nl - www.VERSUSSHOP.nl

Henning had een 5 sterren sessie in Workum met maar liefst 18 - 21 knots op zijn Flysurfer Speed (2011)

Feutus 09 September / 2008 / 19:43
heb het zien gebeuren, zag er echt niet best uit Smiley. Tijd lang werd er op vliegerforum.nl nog verteld hoe het met hem ging. Was echt een hele lange weg maar volgens mij gaat het nu wel weer stuk beter naar omstandigheden.
Ocean Rodeo - Flyboards

C0G 09 September / 2008 / 21:09
Sheesh... wat een ellende. Veel sterkte Eddy!

C0G had een 4 sterren sessie in Castricum aan Zee met maar liefst 20 - 26 knots op zijn F-One Bandit Dos (2009)

jorush 09 September / 2008 / 22:27
pff echt aangrijpend dit. Suc6 eddy Smiley

jorush had een 3 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 16 - 20 knots op zijn SlingShot Fuel (2011)

caas 09 September / 2008 / 22:36
zo dan! dat is heftig zeg om te zien.

sterkte met de revalidatie...
wind is all we need!!!

caas had een 3 sterren sessie in Scheveningen met maar liefst 23 - 30 knots op zijn Wainman Hawaii Rabbit Gypsy (2008)

Ferry 10 September / 2008 / 13:49
Brrr heftig ongeluk. Hoop dat ie helemaal hersteld Smiley
www.outboundkitetravel.nl