Dit is echt focking triest,
vandaag 19-9-2004 rond 17:45 op Ovoorne bar gejat. Vanochtend bij Menno van Kiteboardshop een 5th element bar gekocht voor 300 euro's na gespaard te hebben.
Na mijn bar opgerold te hebben heb ik mijn bar en board neergelegd om vervolgens 30m verder mijn kite op een droog stukje op te rollen. Kom ik terug, ligt mijn board er maar is mijn nieuwe bar weg. Een maatje van mij heeft een GRIJZE / zilvere metallic station wagen met meerdere personen zien stoppen en hard zien wegrijden. Was een beetje een standaard wagen - golf / passaat / mondeo ofzo.
Dit is zo fucking triest want niet alleen hebben die assholes achter mijn rug snel die bar gejat het zijn ook nog eens gasten die in een redelijke auto rijden en dan toch gewoon niet van andermans spullen kunnen afblijven. Nog triester vind ik het eigenlijk dat dit gewoon KITERS zijn geweest - alleen een kiter weet wat een 5th element BAR is.
Tegen beter weten in doe ik dan ook een beroep op iedereen die vandaag op Oostvoorne was en weet wie er in een grijze metallic station auto aanwezig waren. Als je een 5th BAR wordt aangeboden of iemand heeft in een keer een fifth element BAR vanaf vandaag, laat me het dan alsjeblieft weten. De BAR heeft geen handlepass leash want die zit nog aan mijn trapeze.
Greetz,
Remmert Braat
Bellen kan op 06-24677008

