Hoi iedereen,
mijn vriend en ik hebben de afgelopen jaren af en toe wat kite lessen genomen, en zijn nu begonnen met het verzamelen van onze eigen kite spullen zodat we zelf wat vaker aan de slag kunnen gaan. Niveau is nog niet echt hoog: oefenen van de waterstart beide kanten op (1 kant wil nog niet echt vlotten).
Ik ben zelf 1m68 en weeg tussen de 55-60 kg, en vriend is ongeveer 1m90 en weeg zo'n 95 kg.
Ik heb zelf een mooie aanbieding gevonden voor een slingshot rev uit 2009 (maat 9). Zouden jullie deze aanbevelen voor iemand met mijn niveau en gewicht? Voor mijn vriend zijn we nog op zoek naar een tweedehands 12.
Verder ben ik ook aan het speuren naar een board: in het begin willen we nog samen doen met 1 plank, ook zodat we elkaar nog een beetje kunnen helpen en in de gaten houden. Ik vind het alleen erg lastig om dan te beslissen wat voor afmetingen voor beide van ons het meest geschikt zouden zijn. Advies en meningen hierover zijn erg welkom.
Alvast bedankt!! 

