Goedenavond kiters,
Samen met mijn vriendin zit ik er aan te denken om deze zomer een kitevakantie te boeken naar Fuerteventura bij Rene Egli. Zij kan op dit moment bodydraggen en beide kanten op starten en een aantal meters varen. Ik heb het afgelopen jaar wat meer uren op het water kunnen doorbrengen en kan prima upwind varen en een back+frontroll landen. Het plan is om de skills van m'n vriedin voor eind juli op te krikken naar upwind varen en maken van een slideturn.
Een aantal jaar geleden heb ik Rene Egli eerder bezocht als windsurfer en weet dat het er goed hard kan waaien en aardig choppy is. Het plan is om in augustus te gaan in een week dat er in de lagoon gekite kan worden.
Mijn vraag is: is het voor een semi-beginner die net zelfstandig kan kiten goed te doen is in Fuerte? Of maakt de side-off wind het toch een afrader en kunnen we beter op zoek naar een andere vakantiebestemming?
Ik ben benieuwd naar jullie bevindingen!

