NK mogelijk later, Masters verplaatst naar volgend jaar
Helaas voor ons allemaal is het Nederlands Kampioenschap Kiteboarden en het 'Masters' evenement verplaatst.
Een Nederlands Kampioenschap komt er misschien nog wel dit jaar. Verder is de organisatie vastberaden om de spectaculaire 'Masters' volgend jaar wel door te kunnen laten gaan.
Een van de redenen is dat er te weinig internationale 'toppers' zouden komen doordat het Red Bull evenement in Hawaï is uitgesteld. Het zou voor de riders te kort dag worden om naar Nederland te komen.
Een officieel persbericht volgt nog.
NIET , i,k was eerst ! :( haha
wel goed nieuws wweer he!
tjeeeeee
SlingShot Zeebrugge 4 okt. is dus Het laatste Grote evenement van dit jaar :-)
-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)
Mario had een 3 sterren sessie in Cadzand-Bad met maar liefst 18 - 24 knots op zijn SlingShot RPM (2010)
-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)
nou,denk dat er op het vliegerfesival meer vliegers in de lucht hangen dan morgen in zeebrugge,en bij king of the wall ook wel,en jullie moeten eens sneller tevreden zijn
8)>:)8)
ps,in nederland kunnen ze maar weinig goede evenementen organiseren zo te zien,geen nk,en is er eens een evenement(en geven ze wind af wordt het verschoven naar volgend voorjaar)
;)
Mario had een 3 sterren sessie in Cadzand-Bad met maar liefst 18 - 24 knots op zijn SlingShot RPM (2010)
en in belgie hebben ze gewoon om de 2 maanden een event, beetje raar is dat.
Misschien moeten ze de volgende keer ook bij die PKRA wedstrijd geen 36000 dollar prijzengeld doen, dan hebben ze misschien wel een keer genoeg sponsors.
whaaaaaaa ik zal maar niet typen wat ik toenet allemaal heb gezegd achter de com :(:(:(
gvd:(:( hier kan ik echt kwaad om worden, dan verheug je je erop :(:(
"een nederlands kampioenschap komt er misschien nog wel" waaaat! dat de masters niet door gaan okee dat is tot daar aan toe en ik geloof dat er alles aan gedaan is om dat te voorkomen maar het is niet anders allaa. Maar het kan toch niet dat er geen nieuwe datum voor het nk komt:X dat moet toch lukken, zelfs low budget
.....en anders zeker volgend jaar weer verder met dezelfde plaatsingslijst? die is nu al verjaard!!!:X:X:X
>:)>:)>:):(:(:( Er wordt weer masterlijk geprutst, bedankt. Lekker profi bezig :(:(:(>:)>:)>:)
En misschein geen NK??? Hier kunnen wij als riders toch 3x niks mee.
Ik denk dat we als riders maar een NK moeten gaan organiseren.
Het on-officiele NK powered by Hanglos.
:)
-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)