MATERIAAL

Nieuwe North kite: de Ace

robbynitroz·15 feb 2017 · 1 min lezen
robbynitroz · 15 feb 2017 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels

North komt met een nieuwe kite voor 2017: de Ace. Geen tube kite dit keer maar een echte foil kite. De jongens van kitefinder hebben al een testje gedaan in de sneeuw.

North was de eerste van de grote merken om met een foilboard te komen. Inmiddels is dat twee seizoenen geleden dus het wachten is natuurlijk op een nieuw foilboard van North. Die gaan natuurlijk ook komen; maar we moeten nog even geduld hebben.

De Ace kan je natuurlijk ook heerlijk in de sneeuw gebruiken of als low wind monster op je twintip. Maar foil kites gaan nou eenmaal ook heel goed samen met een foil board.

Uit de wandelgangen hebben we gehoord dat de North Ace een foil kite is met een behoorlijke hoge performance. Dus we zijn erg benieuwd!

https://www.youtube.com/watch?v=PXL0mbEJQFk&feature=youtu.be

VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forumNog geen reacties. Begin het gesprek.
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws