VEILIGHEID

Ongeluk Horst met fatale afloop

bernard·8 mei 2009 · 1 min lezen
bernard · 8 mei 2009 · 1 min
Sfeerbeeld · Pexels
ERMELO - Een kitesurfer is vrijdag op de Randmeren bij Ermelo om het leven gekomen. Een andere kitesurfer raakte ernstig gewond.

Ze kwamen in een bui met hevige windkracht terecht.
Het gewonde slachtoffer werd vanaf het water over een toiletgebouw van Strand Horst geblazen en kwam op het strand terecht.
De man ligt in zorgewekkende toestand in het ziekenhuis.
Tijdens een zoekactie met twee boten en een helikopter werd een andere man uit het water gehaald. Hij is nog aan de kant gereanimeerd, maar de man overleed ter plaatse

Andere nieuwsbronnen:
Telegraaf
NRC
Nu.nl

Ook op andere plekken in Nederland zijn er watersporters in de problemen gekomen waarbij er 1 gewonde is gevallen.

zie dit topic ook

en dit topic
----------------------
We zijn net uit het ziekenhuis en hebben afscheid moeten nemen van onze collega, vriend en kitemaatje, Henry Kap. Hij is door een gebroken nek en hersenletsel overleden. Hij heeft heel waarschijnlijk niet geleden.

Heel veel sterkte voor zijn familie en goede vrienden.

Dit is een bericht van eerste hand en dus geen spam.

Ik hoop dat iedereen gepast kan reageren op deze gebeurtenis

rust zacht jongen


http://rip-kap.hyves.nl/

hyves pagina ter condeolance

klik voor een grote versie
VRAAG OVER DIT ARTIKEL
Praat mee op het forum225 reacties
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws