Quiksilver word nu op het strand, maar ook steeds meer in het zakenleven gedragen. Quiksilver is in 1969 opgericht in Torquay: aan de ZuidAustralische kust. Lees meer vandaag in de Pers op pagina 19!

ACHTERGROND
kuuz-kiter·8 okt 2007 · 1 min lezenkuuz-kiter · 8 okt 2007 · 1 min
Sfeerbeeld · PexelsQuiksilver%20op%20kantoor
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert
Verder lezen
Al het nieuws
WEDSTRIJDENVan Opzeeland pakt tweede wereldtitel iQFoil in WeymouthDe 27-jarige Nederlander won de medal race in Weymouth voor Noah Lyons en Johan Søe. Sara Wennekes eindigde zesde bij de vrouwen.

VEILIGHEIDSurfer (76) overleden in zee bij NoordwijkEen 76-jarige surfer is zaterdag om het leven gekomen in zee bij Noordwijk. Na een grote zoekactie met KNRM en een politiehelikopter was het te laat.

WEDSTRIJDENLisa Kloster domineert FPT Freestyle aan het NeusiedlerseeLisa Kloster wint FPT Freestyle-evenement aan het Neusiedlersee met duidelijke voorsprong
