ACHTERGROND

Slingshot Int. en U-Stick Europe gaan samenwerken!

dom·21 nov 2014 · 1 min lezen
dom · 21 nov 2014 · 1 min

Slingshot is niet meer uit de kitesurfwereld weg te denken. Met een jarenlange reputatie en role model kites zoals de Fuel draaien ze al jaren mee.

Om het serviceniveau van Slingshot te verhogen hebben ze ervoor gekozen om samen te gaan werken met U-Stick Europe, de bladder specialist.



Het idee? Snel maatwerk kunnen leveren, geen verspilling van materiaal en nooit meer misgrijpen en daarmee mogelijk iemand teleurstellen of lang laten wachten.

Om de leverkwaliteit en snelheid te verhogen is er voor gekozen om de productie van kitebladders te verhuizen naar Den Haag en de uitvoering hiervan te laten verzorgen door U-Stick Europe.

De kite bladders van U-Stick worden gemaakt van een mat blank PU. De matte finish heeft tijdens het installeren een vergelijkbaar effect als talkpoeder en vergemakkelijkt hiermee de installatie van de kite bladder.



Om het bestellen makkelijker en sneller te maken heeft U-Stick Europe zojuist een nieuwe website gelanceerd onder de naam www.slingshotbladders.com. Hier kunnen consumenten, maar ook de dealers en agenten van Slingshot Kiteboarding in Europa vanaf heden hun “spare” kite bladders bestellen.



VRAAG OVER DIT ARTIKEL

Reacties

NOG GEEN REACTIES

Nog niemand reageerde op dit bericht. Begin jij het gesprek?

Praat mee

Log in om te reageren op dit bericht. Leden krijgen bericht als iemand op hun reactie antwoordt.

Liever zonder account?
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws