Great instructor gave lots of tips and followed me as I learned how to wing foil. Great customer service out of all the schools there! Would recommend to book a day or two in advance so you can get an instructor. The wind blows out to the ocean so they also pick you up in the boat to bring you back to shore if you cannot turn back on your own. Had a blast!

Aruba Kitesurfing School
Over de school
Aruba Kitesurfing School zit bij Fisherman's Huts (Hadicurari) in Noord, op loopafstand van de hoogbouwhotels aan de noordwestkust van Aruba. De school is in 2004 opgericht door Lysander Loefstok, een van de eerste kitesurfers op het eiland, en wordt gerund door de familie Loefstok met een internationaal team van instructeurs. Daardoor wordt er in meerdere talen lesgegeven.
De kitesurfles is privé of in een groepje van twee tot drie personen, steeds in blokken van twee uur met het complete materiaal inbegrepen. Het beginnerspakket telt vier lessen: kitebeheersing op het strand, bodydraggen en daarna de eerste meters op het board.



Lessen en prijzen
VAN DE WEBSITE VAN DE SCHOOL · OKTOBER 2026Groepsles kitesurfen (los)
2 uur · 2-3 personen, per persoonGroepslessen kitesurfen, pakket 4 lessen
4 x 2 uur · 2-3 personen, per persoonPrivéles kitesurfen (los)
2 uur · 1 persoonPrivélessen kitesurfen, pakket 4 lessen
4 x 2 uur · 1 persoonLes wingfoilen
2 uurLes kitefoilen
2 uurPrijzen van de website van de school, oktober 2026. De actuele prijs staat op de prijzenpagina van de school.
Spots in de buurt
Bekijk het kiteweer
Luchtfoto
Luchtfoto
Luchtfoto
LuchtfotoBeoordelingen
Schrijf een beoordelingWe tonen beoordelingen van leden en, met bron, van Google en Trustpilot. Had je hier les? Vertel andere kiters hoe het ging.
Van Google
Fijne en passende begeleiding (voor mij als beginner) en super vriendelijke mensen met veel kennis en ervaring! Zeker aan te raden.
Meer scholen in Aruba
Alle kitescholen
Vela Sports Aruba
5,03 beoordelingen
Venture Holidays Aruba
5,0153 beoordelingen