
Kite Center 44
Over de school
Kite Center 44 is een professionele kitesurfschool en wingfoilschool in de regio La Baule aan de Atlantische kust van Frankrijk. Gevestigd in Pornichet, op de Presqu'île guérandaise in Loire-Atlantique, biedt Kite Center 44 kitesurflessen van maart tot november, 7 dagen per week. De school staat bekend om de professionele instructie, de veilige leeromgeving en de flexibele aanpak.
Kite Center 44 opereert op meerdere locaties in de Baie de La Baule: Pornichet, La Baule, Le Pouliguen en Pont-Mahé. De school is itinerant en kiest altijd de beste locatie afhankelijk van de wind en getijden. De Atlantische kust biedt uitstekende kitesurfcondities met betrouwbare wind en uitgestrekte stranden. De locatie is goed bereikbaar vanuit Nantes (45 minuten), Saint-Brevin (15 minuten) en Parijs (3 uur).



Lessen en prijzen
PRIJZEN OP DE SITE VAN DE SCHOOLDe school heeft haar lessen nog niet doorgegeven. Kijk op de website of stuur een bericht.
Spots in de buurt
Bekijk het kiteweerWe kennen nog geen spots binnen 30 km van deze school.
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingWe tonen alleen beoordelingen van echte Hanglos-leden. Had je hier les? Vertel andere kiters hoe het ging.


