Naish park 2013/12 of switchblade 2013/12

Door: thomasvanopstal Reacties: 6 Hits: 1072
thomasvanopstal 09 April / 2014 / 14:04

hallo,

 

ik zit in een twijfel, ik wil er gewwon alles mee kunnen doen zoals wave riden en freestylen.

maar ik blijf twijfelen tussen de park of de switchblade. en staan zoveel dingen op het internet maar heeft er iemand een paar tips voor bijde kites om te kunnen afwegen welke ik zal gaan kopen?

 

Groet Thomas

Slapen is voor apen, MopMop gas erop!

Basw94 09 April / 2014 / 16:26

Vind een plek waar je ze kan testen, dat is vaak meer waard dan recensies of meningen. 

Basw94 had een 4 sterren sessie in Strand Horst met maar liefst 12 - 20 knots op zijn North Rebel (2011)

PatrickdeW 09 April / 2014 / 18:50

Ik zeg ga zoiezo testen ik had nooit verwacht dat ik nu aan een Naish Park zou hangen.
heel vaak lopen mensen namelijk ook dat ding af te kraken maar ik heb er even aan gehangen en was in 1 klap verkocht maar dat is voor iedere persoon natuurlijk anders.


Ik zou gewoon als ik jou was net als wat bas zegt lekker gaan testen en maak dan rustig je keuze ga geen overhaaste aanschaffen doen want daar ga je spijt van krijgen.

 

Veel succes met testen

 

Last edit by: PATRICKDEW
Naish Park 9,12 meter 2014 /// Airush Livewire Team Series + Ronnix Park Artic White 2014 /// North jaime + nnt bindingen 2013

PatrickdeW had een 4 sterren sessie in Ijsselmeer - Workum met maar liefst 16 - 24 knots op zijn North Vegas (2010)

Eagle-Jan 10 April / 2014 / 21:50

Ik vaar zelf 2013 park in 4 verschillende maten, heb ook aan de SB gehangen. De SB is zeker een fijne kite, maar ik vind zelf de park fijner aanvoelen. Maar ja zoals hierboven al is benoemd, zelf zal je de keuze moeten maken omdat een kite wel een persoonlijk iets is. Maar mocht je voor de park gaan dan raad ik je toch aan om voor de 2013 te gaan en niet de 2012. De 2013 is veel opzichten een verbetering tov de 2012.

Last edit by: EAGLE-JAN
Eat, surf, sleep, repeat! <img title="{#emotions_dlg.bonk.gif}" src="/bundles/stfalcontin

Fritsie 11 April / 2014 / 00:18

park . {#emotions_dlg.yes_new.gif}

denk dat het sowieso lastig is om nog een overjarige te vinden. Is echt een sicke vlieger. maareh.. ooit aan een gaastra pure gehangen? als je dan toch aan het testen bent.. dat moet je zekers te weten effe proberen misschien vindt je die net als mij nóg lekkerder varen {#emotions_dlg.thumbsup.gif}

Time isn't wasted, when you're gettin' wasted

manofglass 11 April / 2014 / 09:18

Heb zelf ook redelijk lang getwijfeld over de div. merken en modellen en mijn voorkeur ging uit naar de SB'14.

Heb echter ook de aquila getest.....was voor mij totaal onbekend maar kreeg goede reviews en testen is altijd leuk.....was uiteindelijk gelijk verkocht. Dat had ik vooraf niet gedacht maar ben blij dat ik de rit heb gemaakt om te kunnen testen.

Is dus wel de enige manier om een juiste keuze te kunnen maken wanneer je van merk/model kite verandert.

succes

thomasvanopstal 11 April / 2014 / 18:14

Thnx all voor de goeie reacties! Er komen volgende week weer aardig wat wind dagen aan! Dus genoeg om te testen

Slapen is voor apen, MopMop gas erop!