http://www.kitehigh.nl/forum/index.php?topic=53116.0
Hallo Fleur, het klopt dat je een gratis kite tas mag mee nemen van 23 kilo met die afmetingen. Dus je eigen koffer en een gratis kite tas
Wel zorgen dat je een schriftelijke bevestiging bij je heb voor het inchechken voor Schiphol. Die dames weten bij het insjekken op Schiphol hun eigen regels niet. Wij hadden hier ook problemen mee, maar na het laten zien van de schriftelijke bevesting was het allemaal geregeld.
Dus even een mailtje sturen naar Royal Maroc, veel plezier
Dank voor je antwoord. Bij Cheaptickets zeiden ze dat we het via hun moeten aanvragen..... Zal dat ook voldoende zijn? De tickets waren via hun goedkoper dan direct via Royal Air Maroc, vandaar.
Als het goed is heb je bij Cheap T de standaart koffer van 23 kilo bij je boeking gekregen
Met je tichnr en de rest van de gegevens ga je naar Roal Maroc en daar vraag je je gratis kite tas aan
Bellen kan ook maar mailen is beter voor je schriftelijke bevestiging bij het insjekken
Waar gaan jullie naar toe ? Wij zaten bij Spirit
Okee dat ga ik doen!! Bedankt!!! Wij gaan naar Attitude. Veel zin in :-)
Moest je bij Royal Air Maroc ook afmetingen en kg's doorgeven van de bag? Of gewoon 2x kitetas aanvragen zonder verder specs?
https://www.royalairmaroc.com/nl-nl/Reisinformatie/Op-de-luchthaven/Bagage
Kitesurfvliegers van 23 kg met als maximumafmetingen 220x40x40 zijn gratis.
Nee, als je je maar houd aan bovenstaande bepalinngen
Goed support van Ries he!
Het lijkt mij gezellig http://www.kitetrip-planner.com/en/destinations-guide/accommodations/984-dakhla-attitude-2.html?spot=533
Moet je wetsuit aan?
Zeker goede service :-) Wetsuit weet ik niet..... Hangt ook wel af van wanneer je gaat.
Gewoon al je pakken mee nemen, je kan namelijk 46 kilo mee nemen en 10 kilo handbagage
Dusssssss
Het lijkt mij gezellig
Dacht dat je niet van de woestijn hield ? Er zijn geen palmbomen in Dakhla
Ja Ries, bijvk warmwater zonder wetsuit, palmbomen, vers fruit sap en het verblijf dichtbij het water. Die bungalow met wat groen is toch gezelliger dan die tenten.
Tentenkamp = avontuur bestaat nog, je moet het willen proeven
Ook scheelt het behoorlijk in je budget (paar honderd euro is een zoodt kibbeling) en je slaap er toch alleen maar
En.................. heb je al geboekt ? Thuis bloife is duurder
Waar had je geboekt voor die tentenkamp? Die bungalow is vanaf € 70,- p.n.....echt duur.
http://dakhlakitesurfhotels.com/dakhla-spirit/haima/
Scheelt ongeveer 200 euro goedkoper per week voor om in een tent te slapen, gauw verdiend !
Ben je alleen betaal je 50 euro met zijn 2en 40 euro per nacht pp in een tent, dit is inclusief vol pension eten voor de hele dag
Eten is goed, ben niet aan de schijterij geweest
Registreerde: 18 September 2015
Hai!
Via Chaeptickets 2 tickets geboekt naar Dakhla. Nu moet ik bij hun (CT) mijn speciale bagage aanmelden. Zij hebben hier exacte maten en gewichten van nodig. Nu ben ik op de site van Royal Air Maroc aan het zoeken naar wat maximaal mag. Hier lees is: "Kitesurfvliegers van 23 kg met als maximumafmetingen 220x40x40 zijn gratis." Nu kan ik alleen niet vinden of dit geldt voor beide tickets. Dus 2 x 23 kg boardbag.
Wie heeft hier ervaring mee?