
NOORDZEEKUST · NL
Bergen aan Zee
ZW · W · NW · NDiepGevorderd
NU · 06:40
12knNNWvlagen 19 · 4 Bft
Wind 15 tot 17 kn · 12:00 tot 18:00gemeten · KNMI Assendelft · ± 21 km · 06:40Je krijgt een bericht zodra het hier 15+ kn waait.Per uur vandaag
Wind 15 tot 17 kn · NNW · 12:00 tot 18:00. Vlagen tot 31 rond 08:00.Vlagen tot 31 rond 08:00. Veeg voor later.
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
verwacht · 4 modellenvlagenwindvenster
Water en licht
Hoogwaterlaagwater 11:00 · verwacht15:00laagwater 11:00 · verwacht
Golvenperiode 6 s · uit NNW1,8 mperiode 6 s · uit NNW
Waterlucht 13 °C18 °Clucht 13 °C
Zon onderlicht tot 19:3819:02licht tot 19:38
Deze week
Hoogste gemiddelde wind per dag, met het windvenster.
Over Bergen aan Zee
Bijgehouden door leden en de NKV-spotlijst, laatst bijgewerkt in april 2026.
werktsomsaflandig of beschut
Werkt bijZW, W, NW en N.
NiveauGevorderd.
WaterDiep.
ParkerenBetaald.
VoorzieningenEten, drinken en toilet.
LuchtfotoVragen over Bergen aan Zee
Nog geen vragen over Bergen aan Zee. Stel de eerste; leden die hier kiten helpen je verder.
Stel een vraag over Bergen aan ZeeLeden gevraagd
Geen open vragen over Bergen aan Zee op dit moment.
Scholen en shops
HANGLOS PAS · VANAF € 2,99
Alerts voor al je spots, gear-meldingen en een gratis boost als je iets kwijt bent.Wind-alerts voor al je spots, zonder limiet.
Eenmalig betalen voor een maand, seizoen of jaar. Geen automatische verlenging. Een jaar komt neer op € 1,66 per maand.Eenmalig betalen, geen automatische verlenging.
Bekijk de Pasmaand € 2,99 · seizoen € 14,95 · jaar € 19,95
Sfeerbeeld

