IJSSELMEER, WADKUST EN BINNENWATER · NL

Wolderwijd - Zeewolde

N · NO · O · ZO · ZOndiepBeginner
NU · 06:20
11knNNWvlagen 21 · 3 Bft
Vandaag blijft het onder 15 kngemeten · KNMI Lelystad Airport · ± 14 km · 06:20
EERSTVOLGEND WINDVENSTERNog niet in zicht
Sfeerbeeld · Jonas Horsch · Pexels

Per uur vandaag

Wind 5 tot 13 kn uit het noordwesten, de hele dag.
knopen

Wind 5 tot 13 kn uit het noordwesten.

112308
122409
112310
112311
122512
132513
132614
132415
122316
112117
102018
71719
61320
51121
verwacht · 4 modellenvlagen

Water en licht

Zon onderlicht tot 19:3418:59licht tot 19:34

Wanneer waait het weer?

De komende 5 dagen in Wolderwijd - Zeewolde, met het venster per dag.

Zet een alert voor de week

Elders vandaag

Kiteweer

De meeste wind in Nederland en België op dit moment.

Over Wolderwijd - Zeewolde

Bijgehouden door leden en de NKV-spotlijst, laatst bijgewerkt in april 2026.

Spotgids lezenSpotgids
NOZWN tot ZNOZWN tot Z
werktsomsaflandig of beschut
Werkt bijN, NO, O, ZO en Z.
NiveauBeginner.
WaterOndiep.
Luchtfoto van Wolderwijd - ZeewoldeLuchtfoto

Vragen over Wolderwijd - Zeewolde

Stel een vraag

Nog geen vragen over Wolderwijd - Zeewolde. Stel de eerste; leden die hier kiten helpen je verder.

Stel een vraag over Wolderwijd - Zeewolde

Leden gevraagd

Geen open vragen over Wolderwijd - Zeewolde op dit moment.

HANGLOS PAS · VANAF € 2,99

Alerts voor al je spots, gear-meldingen en een gratis boost als je iets kwijt bent.Wind-alerts voor al je spots, zonder limiet.

Eenmalig betalen voor een maand, seizoen of jaar. Geen automatische verlenging. Een jaar komt neer op € 1,66 per maand.Eenmalig betalen, geen automatische verlenging.

Bekijk de Pasmaand € 2,99 · seizoen € 14,95 · jaar € 19,95
Sfeerbeeld