Reacties
-DAVE- 09 February / 2005 / 22:09
DAMN, wordt je videootje even ge-analiseerd door een 16-jarig jongetje! :+ _/-\o_
Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

dom 09 February / 2005 / 23:34
hmmz hoeveel ervaring heeft ruubs met lesgeven? volgens mij toch niet weerzingwekkend veel, en denk niet dat er op die videootjes slim changes en flat 3s te bewonderen zijn. vraag me afgezien van dat t wel goed klinkt het nut is van ruubs achter de video. maargoed ze zullen er wel over nagedacht hebben_/-\o__/-\o_
F-One kiteboarding, O'neill, Sportzeker, U-Stick kitebladders, Kitecare, Versus

Fokke 09 February / 2005 / 23:58
of ze vinden het gewoon stoer klinken 8)
NVWK [www.wedstrijdkitesurfen.nl]

Fokke had een 5 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 10 - 14 knots op zijn Takoon Furia LTD (2010)

extremekiter 10 February / 2005 / 00:03

Moet je hier eigenlijk 18 voor zijn? En zou je dr wat aan hebben als je ergens in verwegistan zit volgend jaar?

IKO is overal erkend, maar dit ook?

W W W . V E R S U S S H O P . N L

waveman 10 February / 2005 / 07:24
Extremekiter, lees de pdf die je via link kunt openen en twee van je vragen zijn al beantwoord, je andere vraag kun je het beste bij het watersportverbond neerleggen.
NKV-lid worden? gewoon doen. Wie niets weet moet alles geloven. (Marie von Ebner-Essenbach)

waveman had een 4 sterren sessie in Ameland, Noordzee met maar liefst 14 - 20 knots op zijn North Vegas (2006)

-DAVE- 10 February / 2005 / 09:05
Ik denk dat het rouwens wel erg goed is dat er een gassie bij is , die op de hoogte is van de nieuwste dingen en tricks die op dit moment spelen in de kitescene, roeben is er als geen ander zo dichtbij natuurlijk. En het is altijd gezellig met die Wickie de Viking :)
Dave is selfsupported by: Hanglos, Apple, Slingshot, Kitecinema, Naish, MCCormick, Daf , Seat, RedBu

-DAVE- had een 5 sterren sessie in Wijk aan Zee met maar liefst 16 - 23 knots op zijn SlingShot Fuel (2006)

Spelt 10 February / 2005 / 10:13
17 he ;)
Naish Pro-Limit O"Neill

christian 10 February / 2005 / 11:07
volgens mij is het beter dat ruben gaat filmen zodat ie dat nog beter leert filmen...
wanna play with me...

christian had een 3 sterren sessie in Kijkduin met maar liefst 22 - 30 knots op zijn SlingShot Rally (2012)