ACHTERGROND

Kitecinema%27s%20HD%20TV%20update%20

-dave-·20 jan 2008 · 2 min lezen
-dave- · 20 jan 2008 · 2 min

De technology was er al, maar nu is het nog meer uitgebreid.
Het 'podcasten' van Kitecinema gaat daarom naar nog grotere hoogten.

http://www.kitecinema.com/newsline/2008/kcm-hd-photo.jpg


Was het alles al te zien met itunes op je computer of mediacentre, je ipod , ipod tough of je iPhone of whatever mediaplayer je dan ook hebt... Met de komst van Apple TV (Check Anna ) Is High Definition op je huis-TV gewoon mogelijk via de Kitecinema/Hanglos server. En dat is nou precies wat kitecinema ook gaat doen, niks meer van die kleine ipod mp4'tjes of mini movies, Alles gaat gewoon groot in HD. Wel weer in 480P (852 x 480 pixels) vanwege de bestandsgrootten die via internet verscheept worden, maar toch behoorlijk TV-ready dus allemaal.

Nu zijn alle kitecinema films van 2007 en de 1e van 2008 al omgezet naar 480P formaten. En dat is nog niet alles... Ook de oude movies zullen gerevamped worden naar een 480p TV-ready movies, en zoals je weet zijn dat er erg veel, dat zal dus nog even duren.

Dus check de Kitecinema's iPod page, click daar de link en subscribe je FREE op de'kitecinema kitemovies channel HD' in de iTunes store.
(en natuurlijk kan je de films ook nog steeds gewoon op je non apple Mediaplayer kopieren, zonder gebruik te maken van Itunes etc. omdat er ook een directe downloadlist gemaakt is. En dan kan je dus alles downen op je machientje en met je AV-kabel evengoed alles op iedere TV, beamer of wat ook bekijken.)
http://www.kitecinema.com/newsline/2008/the-kcm-channel-HD.jpg



VRAAG OVER DIT ARTIKEL

Reacties

23 REACTIES
baskoole21 jan 2008 11:36

Aaaaaah HA! Ik snap het al! Het ziet er namelijk wel enorm mooi uit, maar ik wacht ook liever tot dat je er alles mee kan. Dan eerst maar die nieuwe Air aanschaffen 🤦

Apple 🙏

govert21 jan 2008 12:08

De Air is duuuurrrrr 🤐,

dan liever een MacBook Pro

baskoole21 jan 2008 12:28

Valt me toch 😎

govert21 jan 2008 15:39

Dat is de buitenkant 🙂

Macbook Air mist gewoon een dvdspeler cdspeler 😐 en een snelle processor geen 1,8je😱 maar gewoon een 2,2👌 en er is maar 1 usb aansluiting..😐 geen firewire 😐 geen line-in😐 geen verdere video aansluitingen 😐 mar voor erbij is ie leuk 🙂

-dave-21 jan 2008 16:16
Wie gebruikt nou nog een cd of dvd ? 😣
govert21 jan 2008 16:18
🤡
robbynitroz21 jan 2008 19:58

Apple TV....Ipods....480p

gelukkig bakt Dave voor mij custom 1080p shizzle dat op volwassen spul wordt afgespeeld

Praat mee

Log in om te reageren op dit bericht. Leden krijgen bericht als iemand op hun reactie antwoordt.

Liever zonder account?
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws