ACHTERGROND

The%202006%20ultra-cheap%20China-Kites%20%28TekkyKites%29

puppananny·21 aug 2006 · 1 min lezen
puppananny · 21 aug 2006 · 1 min

The 2006 ultra-cheap China-Kites (TekkyKites) zijn opnieuw gesignaleerd; www.kitesurfstuff.com geeft er aardig wat info over. In het verleden al eerder opgedoken en tot nu toe altijd ontmaskerd als eendags-kites.


As always cheap as hell, this years 'China-kite'. The 2006 12m bowkite including 27m lines and bar is only $320 (about EUR 300). Their new brand name seems to be TekkyKites (www.tekkykites.com).

A few things to keep in mind though:
- Shipping costs
- Import tax?
- Six month warranty but need to ship to China
Product overview:
- Bow kite
- C-shape kite
- 4/5 line carbon bar
- Waist harness
- Seat harness

Production info:
- kite materials (link)
- bar and lines (link)
- accessories (link)
- technique (link)



check de website voor meer pics en info
Bron: http://www.kitesurfstuff.com//index.php?option=com_content&task=view&id=146&Itemid=110
VRAAG OVER DIT ARTIKEL

Reacties

32 REACTIES
denis23 aug 2006 11:40
quote: FeRNandeZ - Dinsdag 22 Augustus, 2006(23:06)
maar het kan ook dat ze gewoon ok materiaal gebruiken en goedkoop produceren.

Ehh, ongeveer al die kites worden in china geproduceerd. Bij deze kites is echter geen sprake van quality control. Met als gevolg dat de ene naar links trekt, de volgende naar rechts zoals Mario al aangaf. Lijnen worden niet voorgerekt, etc. etc. Het is gewoon ontzettend jammer als je daar je zuurverdiende geld in stopt en teleurgesteld raakt. Misschien is het wel minder zuurverdiend geld, maar voor 300,- teleurgesteld worden is in mijn ogen erger dan voor 1000,- tevreden zijn.

Mensen hier zijn al teleurgesteld geworden, dus ga niet op hun af lopen geven als ze hun ervaringen met jullie delen om jullie te behoeden voor een teleurstelling. Da's een dubbele teleurstelling voor hen.

fernandez23 aug 2006 12:31

Ben het helemaal mee eens een kite moet goed zijn, constructief ok, recht goede materialen, goede lijnen anders heeft het geen zin om er een te kopen, het is gevaarlijk voor iedereen ook voor beginners of mensen die weinig kiten, niet doen!

Ik zeg zeker niet dat de kite goed is, maar zolang er niemand hier is die deze kite heeft gevlogen kun je niets zeggen over de kite, allemaal suggestief. En die prijs die zie ik echt nergens op die site??

gilles2323 aug 2006 12:52
quote: -DAVE- - Woensdag 23 Augustus, 2006(09:34)
Fernandez , de 1 na de andere Waroo ontploft momenteel of heeft versleten toming en klapperdoek. Het lijken kites met een levensduur van 1 seizoen. Achteraf gezien exact de verwachting dus.


Hebben wel meerdere bows....

Is gewoon omdat zo helemaal gedepowert staan

denis23 aug 2006 14:46
quote: FeRNandeZ - Woensdag 23 Augustus, 2006(12:31)
Ik zeg zeker niet dat de kite goed is, maar zolang er niemand hier is die deze kite heeft gevlogen kun je niets zeggen over de kite, allemaal suggestief. En die prijs die zie ik echt nergens op die site??

Ik ben het met je eens dat resultaten uit het verleden geen garantie voor de toekomst bieden, maar een ezel stoot zich in het algemeen liever niet tweemaal aan dezelfde steen (zelfs als de eerste keer een andere ezel was 😉)

glennvegas23 aug 2006 14:48

ooit komt er een dag :) dan zijn kites geen drol meer waard! Zowel alle topmerkjes... als de B-merkjes.. Het blijft een feit.. dat een kite van 1400 euro bestaat uit Development, Research en Marketing... hier gaan toch echt de meeste kosten in zitten... daarna komt de productie... en of het nu china of japan of amerika of nederland is... een kite is denk ik niet meer waard dan 200 a 300 euro!

En geef mensen en producten een kans... laat ze het proberen! Kraak niks af wat je niet getest hebt..! Ik weer het mensen spreken vaak uit ervaring van Vruuuger... jaaa kijk eens naar het heden en leef in de toekomst, sta open voor nieuwe dingen ;)

claudia23 aug 2006 16:37
Inderdaad, het maakt geen bal uit welk merk....iedere kite kost in de productie tussen de 200 en 300 dollar. Bij de een betaal je alleen wat meer voor de vakantie en het pensioen van de eigenaar dan bij de ander. Tuurlijk zit er wel iets verschil in kwaliteit, zoals dat van het doek enzo. Maar dat scheelt in de maak bijna geen drol. In China doen ze ten eerste bijna niks anders dan kites maken en kunnen ze ten tweede als een van de besten kopieren. Werkelijk alles! Een kite maken is echt niet zo moeilijk en het zal inderdaad een aftreksel zijn van wat eerder ontwikkeld is, maar dan nog.....het is goed dat iemand laat zien dat het ook echt wel voor minder kan. Zelfs minder dan dat Best rekent! Als de lijnen inderdaad zo snel rekken zet je er even een ander setje op, is ie nog onwijs goedkoop.
denis23 aug 2006 16:52
quote: Claudia - Woensdag 23 Augustus, 2006(16:37)
Een kite maken is echt niet zo moeilijk en het zal inderdaad een aftreksel zijn van wat eerder ontwikkeld is, maar dan nog....

Of gewoon regelrecht een ontwerp van een merk waarvoor je produceert.

Je betaald inderdaad voor R&D, marketing, fabricage en vervoer. Alleen valt hier de R&D weg (en ook het vervoer zit niet in de kosten, noch de invoerbelasting)

glennvegas23 aug 2006 17:26

juist .... dus het blijft een feit... testen!! en niet meepraten als je niks getest hebt...

dat is net als... achhh bmw moet je niet kopen want ik heb er een gehad wat een klote auto!! ook van die onzin! rijden.... varen... testen... :)

Praat mee

Log in om te reageren op dit bericht. Leden krijgen bericht als iemand op hun reactie antwoordt.

Liever zonder account?
WIND-ALERTBericht als het op jouw spot gaat waaienGratis, met je eigen drempel in knopen.Zet een wind-alert

Verder lezen

Al het nieuws